Assassins Creed 2 (PC)

Cena produktu Assassins Creed 2 (PC) není známa.

 

Popis produktu Assassins Creed 2 (PC): Assassin’s Creed 2 je pokračováním titulu, který se stal nejrychleji prodávanou novou značkou v herní historii. A i když měl první dil co zlepšovat, tak se druhý díl stal netrpělivě očekávaným tit... > více informací


Assassins Creed 2 (PC) - popis

nahoru

Assassin’s Creed 2 je pokračováním titulu, který se stal nejrychleji prodávanou novou značkou v herní historii. A i když měl první dil co zlepšovat, tak se druhý díl stal netrpělivě očekávaným titulem od vývojářů z Ubisoft Montreal. Assassin ponechává herní základ, který přinesl prvnímu dílu takový ohromný úspěch a představuje nové zážitky, které hráče překvapí a postaví před nové výzvy. Tvůrci také vyslyšeli hráčské připomínky a pokusili se v mnoha věcech herní mechanismy přetvořit.

Stejně jako v prvním díle, tak i ten druhý následuje dvě dějové linie. Vracíme se do blízké budoucnosti, kde novodobí Templáři drží v zajetí Desmonda Milese, jehož předkové před stovkami let bojovali proti Teplářům a v Desmodově DNA jsou ukryty velice cené informace. Díky jistému přístroji může ve snech prožívat životy svých předků.

Ve dvojce jsme zachráněni půvabnou Lucy Stillmanovou, která připraví útěk a spojení s Assassínskou buňkou. Pod jejich kontrolou se tak budeme moci znova vydat pátrat po posvátných artefaktech.

Opouštíme prapředka Altaïr ibn La-Ahada, prvního assasína v rodu a pousouváme se o několik stovek let dále. Do období renesanční Itálie. Rovnou do kůže mladého šlechtice Ezia Auditore da Firenze. A tak může propuknout příběh o rodině, pomstě, lásce a spiknutí zasazeného do noblesního a přesto brutálního prostředí. Ezio se spřátelí s Leonardem da Vincim, potká spoustu známých historických osobností, pustí se do křížku s nejmocnějšími florentskými rodinami a odvážně propluje kanály Benátek, kde se naučí mistrovství cechu. Dobrodružství Ezia mají mimo jiné další dvě pokračování s podtitulem Bratrstvo(Brotherhood) a Odhalení(Revelations).

Assassin čerpá ze samotné lidské historie a předkládá nám oceňovanou konspirační podívanou.
Co nás čeká?
* Ezio je mladý italský šlechtic, který se naučí řemeslu vrahů kvůli pomstě, a aby jako poslední mužský potomek rodu nepřerušil linii. Vrhne se neohroženě, aby pomstil zabíjení ve své rodině. Ezio je elegantní svobodný muž, miláček žen, přesto má v sobě silnou lidskou stránku. Jeho prostřednictvím se stanete elitním vrahem a mozději v dalších dílech i samotným velmistrem.
* Itálie byla v patnáctém století nejednotnou. Shlukem městských států, kde rodiny s politickou a ekonomickou mocí začaly přebírat vedoucí roli - Florencie a Benátky. Tento příběh se odehrává v několika z těch nejnádhernějších měst světa, v čase, kdy zrození kultury a umění šlo ruku v ruce s některými z těch nejhorších příkladů korupce, chamtivosti a vraždy.
* Hra staví na otevřenosti světa, takže se vracíme k volnému pobíhání po střechách a v ulicích měst. Přidává také dobrodružné prvky, jako třeba plavání a dokonce i létání. Můžeme mise vykonávat, kdy budeme chtít, a jak budeme chtít. Rozmanitost herních prvků přidává další možnosti, abychom si hru zahráli tak, jak chceme.
* Objevte dýchající svět, kde každá osoba je pro hráče příležitostí splynout s davem. Spolupráce s herními postavami přináší zaslouženou odměnu, ale také může vést k překvapujícím následkům.
* Zdokonalujte své schopnosti a staňte se elitním vrahem, pak se budete moci ohánět novými zbraněmi. Naučte se jak odzbrojit nepřátele a pak proti nim použít jejich vlastní zbraně. Zlikvidujte nepřátele pomocí obou skrytých čepelí.

Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Assassins Creed 2 (PC) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Assassins Creed 2 (PC) akční ceny - Levné Assassins Creed 2 (PC)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Assassins Creed 2 (PC) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Assassins Creed 2 (PC) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Počítačové hry.