Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Počítačové hry >

Assassins Creed IV: Black Flag Deluxe Edition (PC)

Assassins Creed IV: Black Flag Deluxe Edition (PC)

Cena produktu Assassins Creed IV: Black Flag Deluxe Edition (PC) není známa.

 

Popis produktu Assassins Creed IV: Black Flag Deluxe Edition (PC): Deluxe Edition obsahuje nové lokace k objevení a prozkoumání: Sacrifice Island, Black Island a Mysterious Island. Najděte skryté truhly s poklady, abyste si zpřístupnili nové oblečení a zbraně pro... > více informací


Assassins Creed IV: Black Flag Deluxe Edition (PC) - popis

nahoru

Deluxe Edition obsahuje nové lokace k objevení a prozkoumání: Sacrifice Island, Black Island a Mysterious Island. Najděte skryté truhly s poklady, abyste si zpřístupnili nové oblečení a zbraně pro Edwarda a galiony a plachty pro vaši loď. Získejte nové exkluzivní kostýmy, obrázky, tituly, relikvie a emblémy pro multiplayer!

Deluxe Edition také obsahuje:

The Castaway Prize: Tento balíček obsahuje německé rapíry, obrázek, titul, relikvii a emblém The Discoverer.
Aveline DLC: Nezapomenutelné epické dobrodružství složené ze 3 Avelininých misí odhalujících zvláštní artefakt první civilizace...

Píše se rok 1715. Piráti vládnou Karibiku a založili vlastní nezákonnou republiku, kde vládne korupce, chamtivost a krutost.

Uprostřed toho všeho se nachází i mladý bezohledný kapitán jménem Edward Kenway. Jeho boj o slávu mu vysloužil respekt legend jako Černovous, ale také ho zatáhl do prastaré války mezi Assassiny a Templáři, do války, která může zničit všechno, co piráti vybudovali.

Vítejte ve Zlatém věku pirátství!

Hlavní vlastnosti:

Bezohledný rebelující Assassin: Staňte se Edwardem Kenwayem, charismatickým, ale také brutálním pirátským kapitánem, s tréninkem Assassina. Edward může používat jak skryté čepele Assassinsckého řádu, tak úplně novou výzbroj obsahující čtyři křesadlové pistole a dvě pirátské šavle.
Prozkoumejte otevřený svět plný příležitostí: Objevte největší a nejrozmanitější svět Assassins Creed, který byl kdy vytvořen. Od Kingstonu až po Nassau budete prozkoumávat přes 75 unikátních lokací, kde můžete žít život piráta včetně:

Vykrádání vraků na dně moře.
Vraždění Templářů ve vzkvétajících městech.
Lovení vzácné zvěře v nespoutané džungli.
Hledání pokladů v zapomenutých rozvalinách.
Shovávání se v ukrytých zátokách.

Staňte se nejobávanějším pirátem v Karibiku: Velte vaší lodi, Kavce, a rozsévejte strach do srdcí všech, kteří se na ní jen podívají. Pleňte a drancujte, abyste si Kavku mohli vylepšit střelivem a vybavením potřebným v boji s nepřátelskými loděmi. Vylepšení lodi jsou klíčová pro Edwardův postup hrou. Zaútočte a naloďte se na obrovské galleony, najímejte do své posádky nové námořníky a vydejte se na epické dobrodružství.
Poznejte drsnou realitu za pirátskými příběhy: Staňte při budování rebelské republiky na Bahamách vedle legendárních jmen jako Černovous, Calico Jack a Benjamin Hornigold a prožijte vypjaté události, které definovaly Zlatý věk pirátů.
Nejlepší multiplayerový zážitek v sérii Assassins Creed: Otestujte svoje assassinské schopnosti a vydejte se na online putování Karibikem. Objevte úplně novou škálu pirátských postav a prozkoumejte pestrá exotická místa. Navíc si můžete vytvořit vlastní hru pomocí nové funkce Game Lab - navrhněte si vlastní multiplayerové režimy výběrem schopností, pravidel a bonusů. Hrajte a sdílejte vaše nově vytvořené režimy s přáteli.

© 2013 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Assassin's Creed, Black Flag a Ubisoft, a logo Ubisoft jsou ochranné známky Ubisoft Entertainment v USA a ostatních zemích.

Multiplayer Ano
Druh Akční
Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Assassins Creed IV: Black Flag Deluxe Edition (PC) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Assassins Creed IV: Black Flag Deluxe Edition (PC) akční ceny - Levné Assassins Creed IV: Black Flag Deluxe Edition (PC)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Assassins Creed IV: Black Flag Deluxe Edition (PC) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Assassins Creed IV: Black Flag Deluxe Edition (PC) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Počítačové hry.