Cities XXL (PC)

Cena produktu Cities XXL (PC) není známa.

 

Popis produktu Cities XXL (PC): Propracovaný stavební simulátor, kde se budete moci postavit do čela vlastní metropole a na pozici starosty se starat o blaho občanů. Obrovské možnosti kreativity získáte díky propracovanému stave... > více informací


Cities XXL (PC) - popis

nahoru

Propracovaný stavební simulátor, kde se budete moci postavit do čela vlastní metropole a na pozici starosty se starat o blaho občanů. Obrovské možnosti kreativity získáte díky propracovanému stavebnímu editoru, který zahrnuje 1000 různých staveb napříč 47 architektonickými styly. Budujte zelené zóny a snižujte znečištění prostředí, aby se obyvatelům u Vás ve městě líbilo.

Na výběr zde budete mít více než 70 map, kde každá se rozprostírá na prostoru až 100km2. Zvolte si, kde bude nejlépe vybudovat firmy, kanceláře, obchody, parkoviště a další budovy. Zastavte nejrůznější prostory, jako jsou ostrovy až po zasněžené vrcholky hor.

Naučte se zvolit nejvhodnější kompromis mezi prosperitou a vlivem na okolní prostředí, aby se Vašim občanům u Vás pořád líbilo, tak jako před rozmachem vašeho města, ale zároveň město dostatečně prosperovalo. Snažte se nezapomenout na žádný detail a zajistěte lidem žijícím ve městě také dostatek prostoru pro volnočasové aktivity.

Ostatní
Platforma: PC

Typ hry: Strategie

Věková kategorie: 3

Druh lokalizace: Anglická

Druh Simulátory
Výrobce Focus

Cities XXL (PC) - recenze

Cities XXL - recenze budovatelské strategie

HonzaP
22.04.2015 - 11:16:42

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cities XXL (PC) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Cities XXL (PC) akční ceny - Levné Cities XXL (PC)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cities XXL (PC) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cities XXL (PC) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Počítačové hry.