Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Počítačové hry >

Heroes of Might & Magic V: Tribes of The East (PC)

Heroes of Might & Magic V: Tribes of The East (PC)

Cena produktu Heroes of Might & Magic V: Tribes of The East (PC) není známa.

 

Popis produktu Heroes of Might & Magic V: Tribes of The East (PC): Poprvé můžete hrát i za skřetí frakci – najímat hrdiny, budovat armády, řídit města a přitom objevovat a dobývat legendární země. Vezměte rozum (a magii) do hrsti, podumejte nad taktikou a poražte... > více informací


Heroes of Might & Magic V: Tribes of The East (PC) - popis

nahoru

Poprvé můžete hrát i za skřetí frakci – najímat hrdiny, budovat armády, řídit města a přitom objevovat a dobývat legendární země. Vezměte rozum (a magii) do hrsti, podumejte nad taktikou a poražte či přelstěte své nepřátele. Vycvičte si své hrdiny a odhalte temné spiknutí, které by mohlo zničit celý svět Ashan. Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East představuje poslední kapitolu v boji, jenž začal přerušenou svatbou nešťastné královny Isabely. Nyní půjdete ve stopách Arantira, vládce nekromantů, a spolu s ním budete odhalovat věštbu Temného proroka i spiknutí, přicházející z říše démonů.

Co nás čeká?
* Nová frakce – skřeti: Drsná skřetí frakce, která se jako první proslavila ve hře Dark Messiah of Might & Magic, se nyní přenáší i do série Heroes. S krutými, hrdými a nezávislými skřety tak do světa Might & Magic přichází skutečná síla. V této frakci najdete skřety, gobliny, kyklopy i slavné Pao Kai.
* Nová kampaň: Chcete vědět, jak skončila vláda uzurpátorské Biary? Zajímá vás, jak démoni dokázali i z hrdých azylských rytířů vytvořit zvrácené kreatury? Nyní přicházejí kmeny divokých skřetů, pozvedají zbraně a snaží se jednou provždy vypořádat s hrozbou inferna. Ve spletitém příběhu se setkáte i s postavami ze hry Dark Messiah of Might & Magic. Krom toho přináší Tribes of the East 10 nových map pro více hráčů a pět map pro hráče jednoho.
* Nová vylepšení: Každá jednotka ve světě Heroes V získává možnost alternativního vylepšení, což zvyšuje celkový počet jednotek ve hře na více než 170. Tyto nové a mocné schopnosti jistě dají vaší bojové taktice zcela nový rozměr.
* Nový obsah: Můžete se těšit na nová kouzla, artefakty, budovy i systémová vylepšení, například spojení různých artefaktů. Také můžete okusit opojení bojovou zuřivostí, která je vlastní pouze skřetům.
* Samostatný produkt: Aby si dramatický závěr Heroes V mohli vychutnat jak skalní fanouškové, tak i ti, kteří k této sérii dosud ani nepřivoněli, vychází Tribes of the East jako samostatný produkt, k jehož instalaci nepotřebujete vlastnit žádnou z předešlých her této série.

Druh Strategie
Multiplayer Ano
Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Heroes of Might & Magic V: Tribes of The East (PC) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Heroes of Might & Magic V: Tribes of The East (PC) akční ceny - Levné Heroes of Might & Magic V: Tribes of The East (PC)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Heroes of Might & Magic V: Tribes of The East (PC) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Heroes of Might & Magic V: Tribes of The East (PC) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Počítačové hry.