Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Počítačové hry >

PRINCE OF PERSIA 2: WARRIOR WITHIN (PC)

PRINCE OF PERSIA 2: WARRIOR WITHIN (PC)

Cena produktu PRINCE OF PERSIA 2: WARRIOR WITHIN (PC) není známa.

 

Popis produktu PRINCE OF PERSIA 2: WARRIOR WITHIN (PC): V pc hře Prince of Persia: Warrior Within je princ ronásledován nesmrtelným Dahakou, vtělením Osudu který má vykonat pomstu. Princ se vydává na cestu obestřenou tajemstvím a plnou nástrah a souboj... > více informací


PRINCE OF PERSIA 2: WARRIOR WITHIN (PC) - popis

nahoru

V pc hře Prince of Persia: Warrior Within je princ ronásledován nesmrtelným Dahakou, vtělením Osudu který má vykonat pomstu. Princ se vydává na cestu obestřenou tajemstvím a plnou nástrah a soubojů aby změnil svůj osud a unikl smrti. Musí se vypravit do samého srdce prokletého ostrova kde jsou ukryty ty nejděsivější noční můry. Pouze přemožením strachu, vůlí bojovat proti předurčenému a ovládnutím smrtících technik boje může uspět a změnit svůj osud.

Princ je pronásledován nesmrtelným Dahakou, vtelením Osudu který má vykonat pomstu. Princ se vydává na cestu obestrenou tajemstvím a plnou nástrah a souboju aby zmenil svuj osud a unikl smrti. Musí se vypravit do samého srdce prokletého ostrova kde jsou ukryty ty nejdesivejší nocní mury. Pouze premožením strachu, vulí bojovat proti predurcenému a ovládnutím smrtících technik boje muže uspet a zmenit svuj osud.

V pokračování hry Prince z Persie: Písky casu se z mladého prince stává zkušený válečník. Princ nyní bojuje o vlastní život a tak se nerozpakuje vytáhnout zbraň a postavit se všem netvorům kteří mu stojí v cestě. Jeho cesta bude mnohem temnější, delší a obtížnější.

Co nás čeká?
* Povaha - Princ se ze svého dobrodružství vrátil se šrámy a zkušenostmi a zatvrzelým srdcem a také vylepšil své bojové umení
* Souboje - Variabilní systém vám umožnuje používat vlastní styl boje a využívat umístení předmětů i protivníků ve svůj prospěch, navíc můžete na protivníky útočit z dálky vrháním zbraní a předmětů.
* Podsvětí - Na cestě pod prokletým ostrovem potkáte nejděsivější a nejnebezpecnější monstra.
* Cesta - Hodiny a hodiny napínavé akce a vynikající atmosféra.
* Pc hra Prince of Persia Warrior Within má k dispozici nové bojové techniky, ze kterých může sestavovat smrtelné bojové kombinace.

Druh Akční
Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PRINCE OF PERSIA 2: WARRIOR WITHIN (PC) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější PRINCE OF PERSIA 2: WARRIOR WITHIN (PC) akční ceny - Levné PRINCE OF PERSIA 2: WARRIOR WITHIN (PC)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější PRINCE OF PERSIA 2: WARRIOR WITHIN (PC) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější PRINCE OF PERSIA 2: WARRIOR WITHIN (PC) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Počítačové hry.