Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Počítačové hry >

PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC)

PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC)

Cena produktu PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC) není známa.

 

Popis produktu PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC): Hra Prince of Persia: Písky času vás zavede do středověké Persie, kde přežívá legenda, vyprávěná v pradávném jazyce. Hovoří o čase zrozeném krví, o čase, jemuž vládne lež a klam. A právě v této vá... > více informací


PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC) - popis

nahoru

Hra Prince of Persia: Písky času vás zavede do středověké Persie, kde přežívá legenda, vyprávěná v pradávném jazyce. Hovoří o čase zrozeném krví, o čase, jemuž vládne lež a klam. A právě v této válkou roztříštěné zemi objeví mladý princ kouzelnou dýku. Je přitahován jejími temnými silami, které ho zmámí natolik, že osvobodí smrtelné zlo a vypustí jej do obrovského království svého otce.

S pomocí tvrdohlavé a svůdné princezny a absolutní moci nad písky času se princ vydává na náročnou výpravu, jejímž cílem je osvobodit komnaty prokletého paláce a obnovit mír v samotném předivu času. Těmto nebezpečenstvím se však musí postavit obezřetně. Protože v tomto světě existuje jediné pravidlo: Ovládni písky... nebo zahyň.

Co nás čeká?
* Ovládněte všemocné písky času, vracejte se do minulosti, zmrazte současnost, spatřete budoucnost a zpomalte samotný čas.
* Svých schopností však užívejte s rozmyslem. Naučte se využívat princovy rychlosti, hbitosti a zuřivých bojovnických schopností k tomu, abyste přežili rozsáhlé dobrodružství plné zrady i spásy.

Druh Akční
Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC) akční ceny - Levné PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Počítačové hry.