Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Počítačové hry >

Sniper Elite: Nazi Zombie Army (PC)

Sniper Elite: Nazi Zombie Army (PC)

Cena produktu Sniper Elite: Nazi Zombie Army (PC) není známa.

 

Popis produktu Sniper Elite: Nazi Zombie Army (PC): V Sniper Elite: Nazi Zombie Army se postavíte do role snipera s jménem Karl Fairbury, který je poslední nadějí světa v pomalu dohasínajících plamenech II. světové války, kde vsadí zoufalý Hitler v... > více informací


Sniper Elite: Nazi Zombie Army (PC) - popis

nahoru

V Sniper Elite: Nazi Zombie Army se postavíte do role snipera s jménem Karl Fairbury, který je poslední nadějí světa v pomalu dohasínajících plamenech II. světové války, kde vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, kteří by mohli zpustošit celou Evropu. Jste jedním z posledních živých na území Německa. Musíte se s někým spojit, protože zemřete. Američan, Němec, Rus-vojenská příslušnost už nehraje roli. Nyní jsou to pouze živí proti nemrtvým. Jedině elitní střelmistr s nervy z oceli a přesnou muškou má šanci zastavit Hitlerovu armádu nacistických zombie! Nová infarktové kampaň Probojujte se krví nasáklým Berlínem zamořeným Hitlerovou nadpřirozenou armádou. Přizpůsobte svou taktiku novým nepřítelem-okultním velitelem, po střechách přeskakující odstřelovačem, sebevražedným pěšákem a ještě mnohem horším nemrtvým. Otestujte své odstřelovačské schopnosti pod extrémním tlakem, zachovejte si chladnou hlavu a mějte svou brokovnici neustále po ruce-čistě pro případ. Sdílejte tuto strašlivou zkušenost ve čtyřech hráčích Poprvé v sérii Sniper Elite se můžete probojovat kampaní připravenou až pro 4 hráče. Kryjte si navzájem záda s německým důstojníkem, vědcům a ruským vojákům. Spolupracujte, neboť budete zničeni-rozdělte si pozice, rozmístěte pasti a neustupujte ani o krok. Noví nepřátelé. Staré dobré odstřelování Oblíbená rentgenová kamera se vrací, aby vám neutekl pohled na žádnou rozdrcenou kost. Vyzkoušejte si nejvěrnější balistiku v žánru odstřelovačích her a precizní ovládání. I pod tlakem útočících zombie berte vážně gravitaci, vítr, rychlost či stabilitu. Dobře víte, že nemůžete minout.

Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sniper Elite: Nazi Zombie Army (PC) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Sniper Elite: Nazi Zombie Army (PC) akční ceny - Levné Sniper Elite: Nazi Zombie Army (PC)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sniper Elite: Nazi Zombie Army (PC) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sniper Elite: Nazi Zombie Army (PC) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Počítačové hry.