Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Počítačové hry >

Wargame: AirLand Battle (PC)

Wargame: AirLand Battle (PC)

Cena produktu Wargame: AirLand Battle (PC) není známa.

 

Popis produktu Wargame: AirLand Battle (PC): PC Hra Wargame 2: Airland Battle je pokračování Wargame: European Escalation od studia Eugen Systems vyšla na začátku roku 2012 a díky úspěchu jak u kritiků, tak u hráčů se stala novým milníkem v ... > více informací


Wargame: AirLand Battle (PC) - popis

nahoru

PC Hra Wargame 2: Airland Battle je pokračování Wargame: European Escalation od studia Eugen Systems vyšla na začátku roku 2012 a díky úspěchu jak u kritiků, tak u hráčů se stala novým milníkem v žánru real-time strategií.

V období 1975 a 1985 mezi vojsky NATO a Varšavskou smlouvou stále zuří válka, která zasáhla i Severní Evropu, konkrétně Skandinávii, jejíž velkolepé krajiny jsou ve hře věrně vyobrazeny. Zatímco první díl Wargame zapůsobil silným engine, Wargame: AirLand Battle ve vizuální stránce udělá velký skok a představí grafiku s takovou úrovní detailů, která v real-time strategiích nebyla dosud k vidění. Plochý reliéf s nedostatečnou rozmanitostí nyní patří minulosti, neboť nová verze IRISZOOM Engine™ zobrazuje dech beroucí grafiku s obrovskou rozmanitostí jednotek, scenérie a působivé topografie vytvořené podle satelitních map.

Velte veškerým vojenským zdrojům z éry Studené války – od tanků až po letadla, která do série vstupují poprvé a hned se vší parádou! Dostupný arzenál hry nyní posílí celkem 150 letadel od stíhaček přes bombardéry až k elektronickým válečným letounům. K původní osmičce národů z první hry se se svými vozidly přidají čtyři nové, takže se nabídka rozšíří na více než 750 vozidel a bojových jednotek renderovaných v realistickém detailu s novými texturami! Ve Wargame: AirLand Battle je realismus ještě silnější díky novému systému zbraní, lepším ovládáním střelby a jejích účinků, novému městskému bojovému rozhraní (UCI), které umožňuje bojovat ve městech o jeden blok za druhým.

Sólová část hry se skládá z několika nových dynamických kampaní, během kterých budete ovládat všechny aspekty boje. Veďte každou četu z Operační místnosti a dobře využívejte posil a strategických výhod. Každé rozhodnuté, které učiníte, má vliv na taktický výsledek bitev a také na vývoj globálního konfliktu!

Co nás čeká?
* Plnohodnotné pokračování hry Wargame
* Real-time strategie z období STUDENÉ VÁLKY
* Detailní grafikA s obrovskou rozmanitostí jednotek.
* Scenérie a působivé topografie jsou vytvořené podle satelitních map.
* Velení veškerým vojenským zdrojům z období 1975 až 1985 – od tanků až po letadla.
* Možnost utvoření vlastní armády.
* Režim pro jednoho i více hráčů.

Multiplayer Ano
Druh Strategie
Výrobce Focus Home Interactive

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wargame: AirLand Battle (PC) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Wargame: AirLand Battle (PC) akční ceny - Levné Wargame: AirLand Battle (PC)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wargame: AirLand Battle (PC) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wargame: AirLand Battle (PC) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Počítačové hry.