Kairo

Cena:

119

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Kairo: Vstupte do ztraceného světa Kairo. Prozkoumejte rozsáhlé opuštěné monumenty. Oživte zvláštní starověké stroje. Pomalu odkryjte skutečný význam Kaira a naplňte jeho úžasný osud.   Kairo je atmosf...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Alza.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Alza.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Kairo - popis

Vstupte do ztraceného světa Kairo. Prozkoumejte rozsáhlé opuštěné monumenty. Oživte zvláštní starověké stroje. Pomalu odkryjte skutečný význam Kaira a naplňte jeho úžasný osud.
 
Kairo je atmosférická 3D hra o prozkoumávání a řešení hádanek. Vytvořil ji Richard Perrin, autor bílé komnaty, ozvučení mají na svědomí Wounds (Bartosz Szturgiewicz).
 
Hlavní vlastnosti:
* Průzkum - Cestujte zvláštním světem plným abstraktní architektury. Každá místnost je unikátní, takže je pořád co objevovat.
* Řešení hádanek - Opravujte prastaré zapomenuté stroje, abyste pomalu přivedli svět znovu k životu.
* Vyprávění příběhu pomocí prostředí - Vyprávění bez tradičních dialogů nebo textů. Příběh Kaira je vyprávěn samotným světem. Věci, které najdete, vám pomáhají pomalu odkrývat původní účel této záhadné země.
* Atmosférický Soundtrack - Hudba pomáhá tvarovat podobu země a naplní vás dostatečným množstvím údivu a respektu.
* Podpora Oculus Rift - Plně se ponořte do světa Kairo díky Oculus Rift VR headsetu. (jen PC & Mac)

Výrobce Kiss

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kairo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.