Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Počítačové hry >

Trainz Railway Simulator 2004

Trainz Railway Simulator 2004

Cena:

129

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Trainz Railway Simulator 2004: Trainz Railway Simulator 2004 - je více než jen ježdění s vláčky, je to komplexní vlaková simulace. Umožňuje hráčům vybrat si libovolnou lokomotivu ať už poháněnou párou anebo vysokorychlostní ele...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Trainz Railway Simulator 2004 - popis

Trainz Railway Simulator 2004 - je více než jen ježdění s vláčky, je to komplexní vlaková simulace. Umožňuje hráčům vybrat si libovolnou lokomotivu ať už poháněnou párou anebo vysokorychlostní elektrický vlak a s ním se prohánět po opravdových světových železnicích. Navíc může hráč řídit přepravu cestujících a nákladu z továren do měst nebo kam je zrovna potřeba. Přestanou-li vás bavit železniční tratě ve hře, můžete si vytvořit vlastní krajinu a prošpikovat ji kolejemi, mosty, tunely, továrnami a městy jak se vám zlíbí. Váš nový svět se ihned začne chovat jako skutečný, cestující začnou žádat přepravu do nebo z práce a obchodníci si vás najmou na odvoz svého zboží.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Trainz Railway Simulator 2004 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Hry pro konzole nebo Herní konzole, Konzole - příslušenství.