Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Počítačové hry >

World of Warcraft: Shadowlands (PC)

World of Warcraft: Shadowlands (PC)

Cena:

499

Hlídat lepší cenu

Popis produktu World of Warcraft: Shadowlands (PC): Upozornění: Cena a datum vydání jsou pouze orientační. WORLD OF WARCRAFT: SHADOWLANDS Sylvanas Windrunner otevřela bránu mezi Azerothem a podsvětím, čímž narušila tenkou rovnováhu mezi světy živý...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem JRC Czech a.s., budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem JRC Czech a.s. popsal.
Doprava zdarma
2. 1. 2021
Do obchodu

World of Warcraft: Shadowlands (PC) - popis

Upozornění: Cena a datum vydání jsou pouze orientační.

WORLD OF WARCRAFT: SHADOWLANDS
Sylvanas Windrunner otevřela bránu mezi Azerothem a podsvětím, čímž narušila tenkou rovnováhu mezi světy živých a mrtvých. Aby znovu nastolily kosmický řád, musí se šampióni Azerothu vydat na cestu do podsvětí a vyrovnat se s následky Sylvainých činů.

Odhal, co se skrývá v říši mrtvýchProjeď se po pláních Bastion, ztrať se v moři gotických věží Revendrethu, utkej se s vizemi Maw a ještě mnohem více. Roguelike ve WOWkuVydej se do věže Torghast, v níž budeš čelit výzvě těch nejhorších duší existence. Ať sám, nebo v až 5 hráčích. Přidej se ke CovenantůmPřidej se k jednomu z Covenantů, kteří ovládají jednotlivé zóny Shadowlands a urči svůj osud.

Dostaň se až na vrchol
Zažij v Shadowlands nové levelovací dobrodružství s přepracovaným systémem úrovní v rozsahu 1 - 50 a poté se dostaň na nový cap, který se zastavil na úrovni 60.

Loot, loot, loot
Kromě nových oblastí na tebe samozřejmě čeká i zbrusu nová výbava, takže zbraně, zbroje, prsteny, náhrdelníky. A pokud se zúčastníš endgamu, získáš Covenant set, s níž okouzlíš každého hráče ve tvé blízkosti.

Herní obsah:
Prozkoumej svět mrtvých: Prozkoumej oblast Shadowlands, v němž se nacházejí ti, co z našeho světla odešli mezi zesnulé.
Přidej se k jednomu z Covenantů: Kyrianovi z Bastionu, Venthyrovi z Revendrethu, Necrolordům z Maldraxxus, nebo Night Fae z Ardenweald.
Roguelike ve světě World of Wacraft: Vydej se do věže Torghast a zabojuj s nejstrašnějšími dušemi Shadowlands. Pro jednoho až 5 hráčů.
Zcela nový systém úrovní: Přepracovaný systém levelingu 1-50 a nový cap na levelu 60.

Výrobce Activision

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu World of Warcraft: Shadowlands (PC) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.